Reference

"Paní Natálii jako LP můžu jedině doporučit. Nemám zkušenost s nikým jiným, ale jsem ráda, že jsem na první dobrou narazila zrovna na ni. Je to opravdu člověk na svém místě, její pomoc a podpora nám velmi pomohla a pořád pomáhá v začátcích kojení a i když jsem to občas chtěla vzdát, po každé její návštěvě jsem byla opět nabitá přesvědčením, že všechno zvládneme. Děkuji."

Barbora Š.

"Natálce patří velký dík za podporu a rady při kojení mé dcerky. Stejně jako při prvním kojení jsem i u druhého měla velké problémy, velký přebytek mléka, záněty, poranění bradavek a opravdu nepříjemné bolesti, ale zatímco poprvé jsem boj vzdala po 4,5 měsících, teď jsem byla odhodlanější, zkušenější a Natálka mi dala spoustu rad, jak si kojení usnadnit. Všechno jsem opravdu až upjatě dodržovala a úspěch byl, že na konci 10. týdne jsem kojila bez bolesti, kdekoliv bylo třeba. Velmi osvobozující. Cílem bylo kojit alespoň 6 měsíců a kojim už víc než 7 Kojení není samozřejmost a jsou holky jako ja, co si to opravdu vybojují. Neváhejte Natálku oslovit i preventivně, určitě to bude velký přínos pro vás i prcka."

Darja Š.

"Využila jsem služeb paní Natálie, kdy k nám domu přišla první den po narození naší druhé dcerky. Z paní Natálie číšil klid a uvolněnost, opora a jistota a naše mimčo se s její pomocí hned správně přisálo. Budu vždy vzpomínat s velkým vděkem, protože právě takový přístup si zaslouží každá žena."

Kateřina F.

"Natálku jsem poznala asi měsíc před porodem a vzít si ji jako dulu k porodu bylo to nejlepší rozhodnutí. Velice mě podpořila v mých porodních přáních, vždy mi odborně vysvětlila, proč se některé lékařské úkony dělají. Po porodu jsem byla opět zaskočena kojením, i přestože jsem prvního syna kojila delší dobu. Ochotně několikrát přijela do porodnice a pomohla se začátky.. Natálka je opravdu žena na svém místě, pro toto poslání se narodila a budeme vždy s láskou vzpomínat na její ochotu a obětavost."

Tereza S.